جدیدترین گالری عکس های بازیگران

فرود فرازمینی‌ها در زمین + فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فرود فرازمینی‌ها در زمین + فیلم

دسته بندی : عکس تاریخ : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶

ویدئوی عجیبی در کشور رومانی انتشار یافته که یک موجود عجیب الخلقه را در کنار یک بشقاب پرنده در منطقه ای جنگلی نشان می دهد.

گروه چندرسانه ای «تیتریک»، ویدئویی که به تازگی منتشر شده هست صحنه ای عجیب را در یک منطقه جنگلی در کشور رومانی به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که یک بشقاب پرنده روی زمین فرود آمده هست، یک موجود عجیب الخلقه که روی دو پا راه می رود وارد آن شده و لحظاتی بعد این شی پرنده به آسمان پرواز می کند.

 گفته می شود این ویدئو در نزدیکی شهر ” تاگوویست” رومانی تهیه شده هست. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون میلیون ها بازدید کننده داشته هست. این ویدئو  تنها در صفحه فیسبوک شهر تاگوویست حدود ۱۵ میلیون بیننده داشته هست.

کاربری که اقدام به انتشار این ویدئو کرده هست در توضیحی نوشته هست: ” این ویدئو نه شوخی هست، نه غیرواقعی هست و نه ساختگی. این اتفاق چند دقیقه قبل در نزدیکی شهر “تاگوویست” رخ داد.

 انتشار این ویدئو با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران همراه بود. در حالی که بعضی کاربران این ویدئو را ساختگی دانستند بعضی دیگر آن را دلیل محکمی برای اثبات حضور فرازمینی ها در زمین دانستند.

 گفتنی هست؛ این ویدئو در حالی منتشر می شود که چندی پیش نیز  ویدئوی عجیبی از پیدا شدن یک موجود عجیب الخلقه ای در یکی از مناطق روسیه منتشر گردید. انتشار وسیع این ویدئو و پخش آن از یکی از کانال های تلویزیونی روسیه، واکنش کاخ کرملین را در پی داشت. سخنگوی کاخ کرملین در اظهار نظری عجیب اعلام کرد که این موجود توسط یک دانش آموز و با پوست مرغ و خرده های نان درست شده هست. بسیاری از کاربران با رد این ادعا موجود عجیب الخلقه را یک فرازمینی سقوط کرده روی زمین  دانستند که کاخ کرملین سعی در مخفی کردن آن دارد.

انتهای پیام/