جدیدترین گالری عکس های بازیگران

علیرضا حقیقی و بی بی رکسا Bebe Rexha خواننده آمریکایی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

علیرضا حقیقی و بی بی رکسا Bebe Rexha خواننده آمریکایی

دسته بندی : عکس تاریخ : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

ماجرای رابطه علیرضا حقیقی و بی بی رکسا مدل آمریکایی

رابطه علیرضا حقیقی و بی بی رکسا : اخیرا در شبکه های اجتماعی خبری در حال چرخیدن هست که در آن عنوان شده هست که علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی کشورمان و باشگاه فوتبال اسکیلستونا سوئد با بی بی رکسا (Bebe Rexha) خواننده و مدل آمریکایی رابطه دارد.

کاربران جدی شبکه های اجتماعی با توجه به لایک کردن عکس های علیرضا حقیقی توسط بی بی رکسا حدس زدند که بین این دو آشنایی وجود دارد. این گمانه زنی وقتی تقویت شد که در عکس منتشر شده در صفحه اینستاگرام بی بی رکسا رد گلر تیم ملی در پشت سر این خواننده دیده شد!

ماجرای رابطه علیرضا حقیقی و بی بی رکسا

جالب اینجاست که تصویر بالای این خواننده در شهر دبی امارت گرفته شده هست و عکس زیر هم که آخرین تصویر منتشر شده از علیرضا حقیقی در صفحه اینستاگرامش می باشد در برج خلیفه شهر دبی گرفته شده هست.

ماجرای رابطه علیرضا حقیقی و بی بی رکسا

صفحه اینستاگرام بی بی رکسا ۴ میلیون فالوور دارد. از وقتی کاربران ایرانی متوجه دوستی بین این خواننده و علیرضا حقیقی شده اند، به صفحات دو طرف رفته و ذیل عکسهایشان کامنت های عجیب و غریب می گذارند!

این خبر در حد یک شایعه هست و تا زمانی که خود آقای حقیقی نسبت به این خبر واکنشی نشان ندهد مجله اینترنتی حرف تازه این خبر را تایید یا تکذیب نمیکند.

بی بی رکسا

بیوگرافی بی بی رکسا

بی بی رکسا (Bebe Rexha) از خوانندگان و آهنگ نویسان آمریکایی هست که در بروکلین نیویورک به دنیا آمد.

او در تاریخ ۳۰ اوت ۱۹۸۹ در بروکلین نیویورک به دنیا آمد، مادر او اصالتاً آلبانیایی بود و پدر وی متولد نیویورک بوده که در زمان کودکی پدر و مادر وی به مقدونیه مهاجرت کرده‌اند و پدر و مادر بی بی در تاریخ ۱۹۸۰ میلادی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کردند. مادر او اهگوستیوار در جمهوری مقدونی هست. نام بلتا در واقع در کشور مقدونیه به معنای زنبور عسل هست و به همین دلیل نام مستعار او یعنی بیبی(bebe) از همان کلمه (bee) می‌آید. او از سن ۸ سالگی به موسیقی علاقه‌مند شد و در دوران دبیرستان در فیلم‌های موزیکال شرکت میکرد.

بی بی رکسا (Bebe Rexha) بیوگرافی بی بی رکسا

عکس های بی بی رکسا

بی بی رکسا (Bebe Rexha) بیوگرافی بی بی رکسا

بی بی رکسا (Bebe Rexha) بیوگرافی بی بی رکسا

بی بی رکسا (Bebe Rexha) بیوگرافی بی بی رکسا