جدیدترین گالری عکس های بازیگران

امروز در تهران چه خبر بود؟ تجمعات امروز تهران

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

امروز در تهران چه خبر بود؟ تجمعات امروز تهران

دسته بندی : عکس تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶

تجمعات پراکنده امروز تهران که در خیابان های منتهی به میدان انقلاب و چهار راه ولیعصر دیده می شد ولی اوضاع نسبت به شب گذشته آرام‌تر هست و حجم ترافیک به علت تردد مردم بالاست.

نیروهای امنیتی و انتظامی امروز با حضور در این مناطق سعی در ایجاد آرامش در این مناطق و بازگرداندن شرایط عادی به این مناطق دارند.

تجمعات امروز تهران

بنابر این گزارش، ماموران نیرو انتظامی از قبل در مناطقی نظیر چهارراه ولی عصر، پارک دانشجو، میدان فردوسی و خیابان انقلاب مستقر شده و اجازه تشکیل تجمعات امروز تهران را نمی‌دهند.

در چهارراه ولیعصر افراد قلیلی که تعدادشان کمتر از ۵۰ نفر بوده هست با سر دادن شعارهای هنجارشکن قصد همراه کردن مردم را داشتند که با بی‌تفاوتی مردم به این تحرکات و حضور نیروهای امنیتی و انتظامی متفرقه و تعدادی از این افراد نیز دستگیر شدند.

امروز در تهران چه خبر بود؟

به گزارش ممتاز نیوز، در این لحظه یعنی ساعت ۲۰:۳۰ در حوالی چهارراه ولیعصر تا میدان انقلاب، وضعیت این منطقه آرام هست و عبور و مرور خودروها و عابران پیاده به صورت عادی در جریان هست.

 

 

پلیس راهور نیز درحال تلاش برای باز کردن مسیر عبور و مرور هست و از جمعیتی که در حال تماشا هستند درخواست کردند که محل را ترک کنند.

بی‌توجهی مردم به بعضی اغتشاش گران و بازگشت آرامش و امنیت در معابر مرکزی تهران با حضور پلیس

 

به گزارش فارس، شب گذشته بعضی ناآرامی‌ها در این منطقه رخ داد که نهایتا به اغتشاش انجامید و تجمع‌کنندگان به بسیاری از اموال عمومی ازجمله تابلوهای شهری، نرده‌های وسط خیابان، تیرهای چراغ راهنمایی رانندگی و ایستگاه های بی.آر.تی آسیب زدند.

به گفته مسئولان دولتی، این تجمعات غیر قانونی هست و مجوزی برای آنها صادر نشده هست.

با تصمیم مراجع امنیتی نیز بعضی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام برای جلوگیری از تجمعات محدود شده هست.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس