جدیدترین گالری عکس های بازیگران

اصول انتخاب لباس قهوه ای مردانه

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

اصول انتخاب لباس قهوه ای مردانه

دسته بندی : عکس تاریخ : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان, بهترین مدل لباس قهوه ای برای آقایان

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

در این مطلب از ابرتازه ها اصول انتخاب لباس قهوه ای مردانه را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

معمولاً لباس قهوه ای انتخاب بسیاری افراد هست. این رنگ زیبا و بخصوص همچون مشکی، سرمه ای و خاکستری بسیار پرکاربرد هست. بار دیگر به کمد لباس های خود نگاه کنید. بدون شک تفاوت لباس قهوه ای خود را با دیگر لباس ها متوجه خواهید شد. رنگی که برای بیشتر موقعیت ها مناسب هست. آن را با دیگر لباس ها به راحتی می توان پوشید و حد واسط رنگ های تیره و روشن محسوب می شود.

جایگاه لباس قهوه ای در کمد لباس

نگاهی به کمد لباس خود بیندازید. بیشتر اوقات مشکی، سرمه ای و خاکستری بیشترین سهم را از آن خود کرده اند. اگر مقداری اهل تنوع باشید رنگ سفید و یک رنگ روشن دیگر (قرمز و سایر موارد) نیز در میان آنها یافت می شود. البته فقط برای تنوع در کمد لباس، چون آنها را معمولاً نمی پوشید. شلوار، ژاکت، کت، تی شرت، کت و شلوار و حتی کفش های شما بیشتر از میان این رنگ هاست. مشکل از طرف شما نیست، لطفاً به کمد لباس خود دست نزنید. این ها رنگ های خنثی هستند. با بیشتر سبک های پوشش و رنگ ها مطابقت دارند.

در این مواقع فکر می کنید همه چیز یکنواخت شده هست. کمد شما روح ندارد. به فکر مقداری تفاوت می افتید. مشکل اینجاست که با پوشیدن رنگ های قرمز، زرد، سبز و دیگر رنگ های روشن میانه ی خوبی ندارید. اگر هم بخواهید بپوشید برای مواقع بسیار خاص از آنها استفاده می کنید. اینجاست که لباس قهوه ای وارد می شود.

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

لباس قهوه ای و بی رنگ ها

لباس قهوه ای جدای از تنوع در غلظت رنگ، با بیشتر لباس های موجود در کمد شما نیز مطابقت دارد. رنگ های روشن مانند شتری و بژ نیز جزو خانواده ی قهوه ای بشمار می روند. اینها و چند رنگ دیگر را بدون رنگ (Achromatic) می نامند. دلیل آن این هست که از ترکیب رنگ های مختلف مشکی، خاکستری و سفید پدید آمده اند. به همین دلیل تفاوت زیادی بین آنها وجود ندارد. این رنگ ها را بیشتر اوقات رنگ های خاکی می نامند. چنین رنگ هایی به سادگی با یکدیگر تطبیق می یابند. رنگ های دیگری همچون زیتونی هم در این تعریف جای می گیرند.

اما چرا باید لباس قهوه ای پوشید؟ یک از دلایل این هست که قهوه ای یک رنگ غنی و پرکاربرد هست. از طرفی مثل رنگ های خنثی بیش از حد استفاده نمی شود و به گونه ای خاص و متفاوت هست. تنوع رگه های مختلف این رنگ زیاد هست و به علاوه هنگام پوشیدن فرم خاصی به سبک پوشش شما می دهد. با لباس قهوه ای می توان رنگ های دیگری که با رنگ های خنثی نمی توان پوشید را امتحان کرد. همان طور که اشاره شد با بیشتر رنگ ها (بخصوص آبی و سبز) تطبیق می یابد. به این دلایل همه ی آقایان باید در کمد لباس خود حدأقل یک قطعه لباس قهوه ای داشته باشند.

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

قهوه ای رنگی غنی و پرکاربرد هست و مثل رنگ های خنثی بیش از حد استفاده نمی شود

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای شروع

در صورتی که تابحال لباس قهوه ای نپوشیده اید بهتر هست با یک مورد ساده شروع کنید. بهترین شروع برای انتخاب لباس قهوه ای، کفش هست. قهوه ای جذابیت و تفاوت بیشتری نسبت به مشکی دارد. ترکیب کفش های قهوه ای با شلوار جین تیره یک سبک منحصر به فرد ایتالیایی پدید می آورد. بهتر هست ابتدا با رنگ های قهوه ای تیره و غلیظ شروع کنید. هنگامی که اعتماد به نفس شما افزایش یافت می توانید انواع روشن تر لباس قهوه ای را نیز امتحان کنید.

تی شرت قهوه ای ساده نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. این تی شرت زیر کت تک سرمه ای یا شلوار جین معمولی جلوه ی زیبایی خواهد داشت. ترکیب این تی شرت قهوه ای با یک جفت کفش شتری هم می تواند جذاب باشد. البته این کار جسارت بیشتری می طلبد. ممکن هست استفاده ی زیاد از قهوه ای تصور شما را از سبک پوششتان متفاوت سازد. اعتماد به نفس شما کاهش یافته و رنگ قهوه ای به کلی از چشمان شما بیفتد.

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

بهترین شروع برای انتخاب لباس قهوه ای، کفش هست

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای حرفه ای ها

ممکن هست در کمد لباس شما یک جفت کفش قهوه ای پیدا شود. شلوار چینوی شتری و تی شرت قهوه ای را برای مدتی استفاده کرده اید. اکنون موقع آن رسیده که مقداری تفاوت ایجاد کنید. پیراهن و دستمال گردن (کراوات برای محیط های رسمی) می تواند گزینه ی مناسبی باشد. پوشیدن لباس قهوه ای مقداری تفاوت نیاز دارد.

ترکیب ژاکت بژ و یک پیراهن راه راه آبی و دستمال گردن (یا کراوات) قرمز یا زرشکی فوق العاده جلوه می کند. انتخاب سبک تیره یا روشن بستگی به خودتان دارد. رنگ قهوه ای شکلاتی و پررنگ همراه رنگ های تیره همچون سرمه ای و زرشکی بسیار عالی جواب می دهد. همچنین ترکیب رگه های روشن قهوه ای با صورتی، مغز پسته ای و آبی روشن فوق العاده خواهد بود.

پیراهن و کراوات شتری همراه رنگ های سرمه ای، زیتونی و حتی قهوه ای پررنگ هم می تواند انتخاب خوبی باشد.

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

پوشیدن لباس قهوه ای مقداری تفاوت نیاز دارد

نحوه پوشیدن لباس قهوه ای برای اساتید

دیگر چیزی نمانده که امتحان کنید؟ همه نوع لباس قهوه ای پوشیده اید؟ اما هنوز هم فرصت ماجراجویی دارید. بهتر هست کت و شلوار قهوه ای را مد نظر داشته باشید. رنگ های میانه همچون توتونی می تواند جلوه ی مناسبی داشته باشد. البته برای انتخاب کت و شلوار همیشه تن خور مهم تر از رنگ هست. اگر کت و شلوار کاملاً اندازه ی شما باشد بدون شک قهوه ای فوق العاده خواهد بود.

ترکیب این کت و شلوار با پیراهن آبی، سبز و شتری بسیار جذاب هست. پیراهن گینگام آبی و کراوات قهوه ای پررنگ ترکیب چشم نوازی پدید می آورد که بدون شک از پوشیدن آن پشیمان نخواهید شد.

جدای از کت و شلوار می توانید به لباس قهوه ای دیگری نیز فکر کنید. به عنوان مثال یک اورکت شتری یا یک کت چرمی قهوه ای می توانند برای فصل سرما گزینه های جذابی باشند.

انتخاب لباس قهوه ای مردانه, اصول انتخاب لباس قهوه ای برای آقایان

ترکیب این کت و شلوار با پیراهن آبی، سبز و شتری بسیار جذاب هست

کلام آخر

در نهایت مطمئن باشید که لباس قهوه ای برای بیشتر موقعیت ها مناسب هست. ترکیب این رنگ زیبا با بیشتر رنگ ها توصیه می شود. قهوه ای ظاهری متفاوت به شما می بخشد که توجه زیادی هم جلب نمی کند.

منبع : blog.bamilo.com